Služby

Nabízíme Vám vždy profesionální služby a zázemí silné, stabilní společnosti. Preferujeme osobní přístup ke každému klientovi. Naši finanční specialisté jsou profesionálové se širokým spektrem znalostí finančních trhů, kteří jsou podle potřeb klienta schopni sestavit individuální finanční plán. Ten klientovi finanční majetek v průběhu času zhodnocuje a na druhou stranu chrání jeho příjem a osobní majetek proti náhodným negativním vlivům (nenadálé výdaje, smrt, invalidita).

www.fincentrum.com
 

Privátní finanční strategie a analýza

Samozřejmostí je u nás analýza finanční a majetkové situace klienta, jeho přání a potřeb, návrh řešení a jeho následná realizace. Při našem postupu dodržujeme principy Finanční Gramotnosti tak, jak jej vytvořil tým odborníků pod hlavičkou MŠMT v roce 2008 na základě usnesení vlády ČR z roku 2005. Chcete – li se sami přesvědčit o způsobu naší práce, neváhejte nás kontaktovat.
 

Vládní reformy

Orientujete se ve všech pojmech probíhající vládní reformy? Znáte a orientujete se v otázkách Finanční Gramotnosti tak jak se ji učí naše děti na základních a středních školách? Chcete si o nich třeba jen popovídat? Pak nás neváhejte kontaktovat a napište nám.
 

Ochrana příjmů a majetku

Koncept ochrany příjmu je jedním ze základních pilířů Privátní finanční strategie. Ztráta příjmu může negativně ovlivnit Vaši schopnost dostát svým závazkům a zajistit životní standard Vám i Vaší rodině. Je smutnou realitou, že většina naší společnosti se neorientuje v těchto otázkách a nezná základní pravidla jakým odpovídajícím způsobem a kde si lze ochranu zajistit.

Kontakt


Ing. Vladimír Votava
E-mail votava@pracespenezi.cz
Tel.: +420 777 856 050

Alena Macková (asistentka)
E-mail: mackova@pracespenezi.cz
Tel.: +420 730 518 586